KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16704350

nr 1670 4350

Max Marcus (1879-1955), Sverige. Stockholmsmotiv, Signerad. Daterad 1937. Olja på duk, 65x72 cm, yttermått inklusive ram: 83x90 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

lördag 21 december 2024
kl 18:51:03